колега

Що подарувати колезі на день народження?

Якщо перед вами виникло питання про те, що подарувати колезі по роботі, значить у вас з ним хороші, дружньо- ділові відносини, і ви хочете їх підкреслити таким чином.

Мітки: 

Що подарувати колезі на 40 років?

​День народження не даремно називається святом дитинства, адже саме в досить юному віці ми починаємо по-справжньому любити це свято. У дитинстві таке свято завжди пов'язаний з подарунками, іграми і неймовірними сюрпризами.

Мітки: 

Що подарувати колегам на 8 березня

На 8 Березня жінки чекають уваги, подарунків і привітань не лише від рідних і близьких людей, а й від своїх колег по роботі.

Мітки: 

Що подарувати начальнику на день народження (чоловікові)?

Що подарувати начальнику на день народження (чоловікові)?Як кажуть, бос суворий, але це - бос. Його по-своєму люблять і поважають у колективі.

Мітки: 

День працівника торгівлі - що подарувати підприємцю?

День працівника торгівлі - що подарувати підприємцю?День працівників торгівлі — професійне свято працівників торгівлі України.

Мітки: 

Вибір подарунків для колег на новий рік

Вибір подарунків для колег до нового рокуВ новорічне свято ніхто не повинен бути обділений увагою і подарунком. В робочому колективі завжди можна налагодити стосунки врученням новорічного презенту.

Мітки: 

VIP подарунки або що подарувати партнеру на 30 років?

VIP подарунки або що подарувати партнеру на 30 років?VIP персони - це високопоставлені шановні люди, якими можуть бути партнери, керівники вищої ланки, великі чиновники і т. Д.

Мітки: 

Що подарувати фармацевту?

Що подарувати фармацевту?Всі люди час від часу приходять в аптеку. При цьому наші запити і запитання часом доходять до смішного. Але, нас завжди з посмішкою зустрічають вони, зберігачі нашого здоров'я - фармацевти.

Мітки: 

Що подарувати листоноші?

Що подарувати листоноші?Якщо взяти до уваги, що на території Росії більше сорока тисяч поштових відділень, і в них працюють люди різних посад, то можна з упевненістю сказати, що свято день листоноші дуже актуальне для нашої країни.

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - колега