ідеї

8 ідей, що подарувати молодятам на весілля

Весільне торжество є не тільки знаменною датою, а й відповідальним заходом як для молодят і їхніх близьких родичів, так і для кожного запрошеного гостя.

Мітки: 

Саксофон на весіллі - ідея в романтичному стилі

Саксофон на весіллі - ідея в романтичному стилі

Жива музика завжди пестить наш слух і здається ще більш привабливою. Якщо ви хочете зробити своє весілля з родзинкою, то запросіть на неї саксофоніста, який налаштує всіх гостей на хвилю романтики і любові.

Мітки: 

Що вибрати в подарунок чоловікові - цікаві ідеї

Що вибрати в подарунок чоловікові - цікаві ідеї

Запитуючи у чоловіка що йому подарувати, не завжди дочекаєшся відповіді. Може тому жінки часто обдаровують їх банальними презентами, такими як дезодорант, шкарпетки і сорочка. Якщо жіноча стать ділиться своїми думками про подарунки, то ідеї подарунків для чоловіків доводиться вигадувати. Чи не легше чоловікам хоч іноді помріяти вголос?

Мітки: 

Ідеї по вибору подарунка для чоловіка

Ідеї по вибору подарунка для чоловіка

Ми, жінки, часто ламаємо голову над тим, що ж подарувати чоловікові. Не важливо, коханому чоловікові, татові або ж співробітнику по роботу потрібно буде придумувати подарунок, так чи інакше, вибір складний.

Мітки: 

Ідеї подарунків хлопцю на 14 лютого*

Ідеї подарунків хлопцю на 14 лютогоОсь новорічні салюти ще не встигли вщухнути, а вже скоро нас наздожене нова хвиля свят і купівля сувенірів, пам'ятних подарунків і всякої всячини.

Мітки: 

Ідеї новорічних подарунків для чоловіка

Ідеї новорічних подарунків для чоловікаНовий рік все ближче, а у вас ще немає подарунка для самого близького і рідного чоловіка, для чоловіка?

Мітки: 

Ідеї креативних новорічних подарунків*

Ідеї креативних новорічних подарунківЩе кілька тижнів і настане довгоочікуване бажане усіма нами свято - Новий рік!

Мітки: 

15 ідей для оригінальної новорічної сервіровки

15 ідей для оригінальної новорічної сервіровкиНоворічна сервіровка стол - це дуже важливий святковий атрибут Нового року, адже саме вона робить ту саму святкову атмосферу і дає можливість задобрити нашу Синю дерев'яну Козу, яка, як ми вже знаємо, є господи

Мітки: 

Як відсвяткувати День народження дитини 3 роки. Третій день народження

Як відсвяткувати День народження дитини 3 роки. Третій день народженняТри роки - з одного боку серйозний вік, а з іншого - все ж дитина ще маленький.

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - ідеї