50 років

Подарунок жінці на ювілей 50 років: кращі ідеї

Сучасні жінки в 50 річному віці, як правило, ведуть активний спосіб життя: займаються спортом, роблять кар'єру, подорожують, навчаються чомусь новому. Тому в наш час п'ятдесятирічний ювілей для жінки в наш час зовсім не є сумною датою.

Мітки: 

Що подарувати мамі на 50 років?

Що подарувати мамі на 50 років?

50 років - це важливий ювілей. Половина життя прожите, саме час проаналізувати її, озирнутися назад і зрозуміти, чого було в ній більше, а в чому був явний дефіцит. Якщо ваша мама весь час пропадала на роботі, економила на собі, то ваше першочергове завдання - дати їй відчути себе єдиною і неповторною, для цього згодяться такі подарунки:

Мітки: 

Що подарувати дядькові на 50 років?

Що подарувати дядькові на 50 років?50 років - це не просто ювілей. Цей день людина зазвичай проводить в колі своїх найближчих друзів і родичів. За плечима залишилося багато пам'ятних подій.

Мітки: 

Що подарувати чоловікові на 50 років?

Що подарувати чоловікові на 50 років?Завжди, коли наближається свято дорогого нам людини, перед нами постає проблема щодо вибору подарунка для нього. А вибрати подарунок чоловікові на 50 років буває особливо важко.

Мітки: 

Що подарувати татові на ювілей 50 років?

Що подарувати татові на ювілей 50 роківНайближчими людьми для нас є наші батьки. З наближенням свята одного з них ми починаємо замислюватися про те, як же нам порадувати винуватця торжества, як висловити свою вдячність і любов.

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - 50 років