2015

Що подарувати сестрі на новий рік 2015?

Що подарувати сестрі на новий рік 2015?Коли наближався це свято, і ви були маленькими, вашим мріям і здогадів вголос не було меж : що ж ви знайдете під ялинкою, кому батьки подарують найкращий подарунок ?

Мітки: 

Підготовка до нового року 2015. Рік Кози(Вівці).*

Підготовка до нового року 2015. Рік КозиНе встигаєш озирнутися, як попередній рік пролетів, а на його зміну поспішає наступний.

Мітки: 

Як прикольно подарувати чоловікові краватку на Новий рік 2015?

Як прикольно подарувати чоловікові краватку на Новий рік 2015?Які ви знаєте подарунки для чоловіків на Новий рік, якщо це менеджер середньої або вищої ланки?

Мітки: 

Що подарувати бабусі на новий рік 2015?

Що подарувати бабусі на новий рік 2015?Новий 2015 рік, як відомо, рік Rjpb. Але це зовсім не означає, що потрібно дарувати бабусі статуетку або інше зображення цієї «милої» істоти. Такий подарунок може бути зрозумілим неправильно.

Мітки: 

Що НЕ треба дарувати на Новий рік

Що НЕ треба дарувати на Новий рікДо Нового року ще багато часу, але зараз саме час поквапитися з вибором подарунків. Напевно, ви вже визначилися з тим, що купите для найближчих людей, так як їх уподобання вам добре відомі.

Мітки: 

15 ідей для оригінальної новорічної сервіровки

15 ідей для оригінальної новорічної сервіровкиНоворічна сервіровка стол - це дуже важливий святковий атрибут Нового року, адже саме вона робить ту саму святкову атмосферу і дає можливість задобрити нашу Синю дерев'яну Козу, яка, як ми вже знаємо, є господинею ц

Мітки: 

Що подарувати дружині на новий рік 2015?

Що подарувати дружині на новий рік 2015Новий 2015 - рік зеленої вівці чи кози. Ось тільки рідше згадуйте про це при своїй коханій, тим більше дружині - а втім, це жарт. Напередодні свята нас цікавить зовсім інше: що подарувати дружині на Новий рік 2015?

Мітки: 

Що подарувати друзям на Новий Рік 2015?

Що подарувати друзям на Новий Рік 2015?Настає новий рік Кози, 2015-й, який відкриває небувалі горизонти ідей для подарунків. Особливо актуальним є питання - що подарувати друзям на Новий Рік, так як на їх частку припадає більша частина передсвяткових «закупівель».

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - 2015