1 вересня

Що купити першокласнику: поради батькам

Що купити першокласнику: поради батькамЩо купити першокласнику? Скоро перше вересня - День знань. І це привід для хвилювання. Для хвилювання не тільки школярів, а й їхніх батьків.

Мітки: 

Перше вересня: готовність номер один

Перше вересня: готовність номер одинКанікули так швидко пролетіли. Ось уже відкриваються шкільні базари. Діти та їхні батьки починають готуватися до нового навчального року.

Мітки: 

Оригінальні подарунки вчителям на 1 вересня (день знань) і День вчителя (День працівників освіти)

Оригінальні подарунки вчителям на 1 вересня (день знань) і День вчителя (День працівників освіти)Багато хто з нас напевно вже почали підготовку свого чада до нового навчального року: гори зошитів і нові рюкзаки та пенали вже красуються в багатьох дитячих.

Мітки: 

Подарунок вчителю

Подарунок вчителюПодарунок вчителю Наближається осінь, а, значить, скоро знову продзвенить дзвінок, і діти будуть поздоровляти вчителів зі святом. І дарувати подарунки ... Що дарувати сучасному вчителю? - Питання, яке мучить багатьох батьків.

Мітки: 

Подарунок першокласнику

Подарунок першокласникуПодарунок першокласнику на 1 вересня - День знань. Батьки ведуть своїх дітей до першого класу. Дівчатка-першокласниці крокують, на головах їх красуються пухнасті банти, зав'язані турботливими маминими руками.

Мітки: 

Які квіти подарувати вчителю на 1 вересня?

Які квіти подарувати вчителю на 1 вересня?Вашому малюку вже шостий або сьомий рік? Тоді прийшла пора відправитися в довгу подорож по країні знань. День відправлення - перше вересня.

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - 1 вересня