свято

Водохреща-2017: історія і традиції свята

Саме свято починається ввечері 18 січня, коли відзначається Водохресний Святвечір

19 січня православні християни святкують Водохреща. Воно вважається одним з 12 головних православних свят і ним закінчується цикл різдвяних свят: Різдво Христове, Святого Василя та Водохреща.

Мітки: 

Незабутнє свято з фокусником

Незабутнє свято з фокусником

Якщо намічається свято - він повинен бути незабутнім і принести масу нових і позитивних вражень. Ми намагаємося придумати яскраве і стильне оформлення приміщення, де проходить банкет або вечірка. Накриваємо на столи смачні страви та вишукані делікатеси.

Мітки: 

Музика на святі

Музика на святі

Без музичного супроводу урочисті заходи втрачають свої фарби і емоційність. Музика здатна викликати в людині найрізноманітніший спектр почуттів, створивши навколо і всередині людини певні хвилі настрою.

Мітки: 

Важливість свят в дитячому садку

Важливість свят в дитячому садку

Батьки віддають своїх дітей в дитячий сад не тільки з причини того, що дорослим потрібно ходити на роботу, щоб заробляти на одяг, іграшки і їжу для малюків. У першу чергу в дитячому садку дитина вчиться взаємодіяти з суспільством і відчувати себе повноцінною особистістю, не залежної від контролю батьків в момент відвідування садка.

Мітки: 

Розважальна програма до дитячих свят

Розважальна програма до дитячих свят

Принадність дитячих свят в тому, що на них завжди цікаво. Діти на відміну від дорослих вміють веселитися і радіти кожному моменту свого життя. А хороша розважальна програма зробить дитяче свято взагалі незабутнім.

Мітки: 

Історія паски

паскаСкоро всі будуть святкувати християнську Пасху, символом якої споконвіку був паску. Цей святковий їстівний атрибут являє собою той же церковний хліб, тільки який готуватися в домашніх умовах.

Мітки: 

Незвичайне свято для дітей

Свято - це відмінна можливість насолодитися казкою, яку він приносить. Особливо цьому помахом чарівної палички по-справжньому радіють діти, тому що вони знають: свято супроводжується масою радості і подарунків.

Мітки: 

Світле свято Великодня або Воскресіння Христового (Пасха) вважається одним з головних християнських свят.

Великдень відзначають щорічно, однак щороку в різні дні місяця: дата його святкування «доводиться» щороку на різні дати, але незмінно на неділю.

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - свято