поради

Секрети зберігання букета у вазі

Секрети зберігання букета у вазі

Жінки дуже люблять живі квіти! І дуже хочеться зберегти букет у вазі довше, особливо якщо квіти подарував коханий чоловік.

Букети, квіткові композиції будуть радувати вас довше, якщо знати прості секрети, які дозволять зберегти свіжість зрізаною рослинності.

Як продовжити життя зрізаним квітам?

Мітки: 

Шкідливі поради: підбираємо жахливий подарунок на весілля

Шкідливі поради: підбираємо жахливий подарунок на весілля

Познайомтеся з нашими шкідливими порадами з підбору подарунків молодятам на весілля і чиніть строго навпаки.

Мітки: 

Поради для організації вечірки

Поради для організації вечірки

У голлівудських фільмах організація домашніх вечірок вважається справою практично звичним для всіх. Наші сучасники вирішили також не відставати від своїх західних друзів у боротьбі за краще молодіжний рух.

Мітки: 

5 найдурніших порад з жіночих журналів

5 найдурніших порад з жіночих журналівДівчата час від часу люблять погортати жіночі журнали в пошуках модних тенденцій і рецептів до дня народження.

Мітки: 

Що купити першокласнику: поради батькам

Що купити першокласнику: поради батькамЩо купити першокласнику? Скоро перше вересня - День знань. І це привід для хвилювання. Для хвилювання не тільки школярів, а й їхніх батьків.

Мітки: 

Все про казки: які історії слід читати дітям?

Все про казки: які історії слід читати дітям?Казки є першими книгами для дитини. Саме вони вчать його поступово пізнавати світ з його основними принципами і цінностями і роблять безпосередній вплив на майбутній характер малюка.

Мітки: 

40 життєвих інтсрукцій

Маленькі життєві інструкції

40 життєвих порад від людини, яка прожила довге життя. Варто прислухатися, адже в такому віці все неважливе відпадає і залишається розуміння тільки того, що дійсно важливо.

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - поради