квіти

Як правильно подати і прийняти букет

Елегантний, зі смаком складений букет дуже важливо не тільки ефектно упакувати, але і грамотно, красиво подати. Правила дуже прості. Букет рекомендується тримати в лівій руці, щоб права була вільна для привітання і рукостискання.

Мітки: 

Секрети зберігання букета у вазі

Секрети зберігання букета у вазі

Жінки дуже люблять живі квіти! І дуже хочеться зберегти букет у вазі довше, особливо якщо квіти подарував коханий чоловік.

Букети, квіткові композиції будуть радувати вас довше, якщо знати прості секрети, які дозволять зберегти свіжість зрізаною рослинності.

Як продовжити життя зрізаним квітам?

Мітки: 

Доставка квітів до порогу її будинку

Доставка квітів до порогу її будинку

Кожна жінка прекрасна, а з її красою може зрівнятися тільки букет ніжних, свіжих і вишуканих кольорів. Немає жодної представниці прекрасної статі, яка не любила б отримувати чи дарувати ці тендітні гілочки життя на свята або в якості приємного сюрпризу.

Мітки: 

Квіти - найкращі прикраси для весілля

Приготування до весілля - це приємні клопоти. Природно, кожних прагне організувати неповторну і незабутнє весілля.

Мітки: 

Букет квітів у подарунок до дня всіх закоханих*

Букет квітів у подарунок до дня всіх закоханихЗалишилося всього нічого до довгоочікуваного, улюбленого нами свята всіх закоханих - дня Святого Валентина.

Мітки: 

Жінці потрібно дарувати квіти

Жінці потрібно дарувати квітиМоже бути, чоловіки і не завжди розуміють, навіщо жінці дарувати квіти. Чому вона може гостро відреагувати або образитися, якщо на день народження є подарунок, але немає квітів?

Мітки: 

Сто і одна троянда для коханої дами

Сто і одна троянда для коханої дамиКажуть, жінки «люблять вухами». Але, якщо тільки обсипати свою обраницю компліментами і обіцяти їй «золоті гори», то в кінцевому підсумку Ви будете відкинуті, якщо жінка розумна.

Мітки: 

Які квіти подарувати вчителю на 1 вересня?

Які квіти подарувати вчителю на 1 вересня?Вашому малюку вже шостий або сьомий рік? Тоді прийшла пора відправитися в довгу подорож по країні знань. День відправлення - перше вересня.

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - квіти