хлопець

Що подарувати хлопцеві на 2 роки відносин?

Це так зворушливо і, головне, взаємно - ви разом вже два роки. І скільки б часу не проходило, вас ніщо не здатне розлучити. Ви вже досить вивчили один одного, бажання і пристрасті, а все-таки щось вас турбує. Точно!

Мітки: 

Що подарувати синові на 15 років?

Хлопчик майже виріс. Але все одно він до цих пір - ваш хлопчик. І наближається заповітний день, а ви до цих пір в розгубленості : що подарувати синові на 15 років? Давайте спробуємо розібратися разом.

Мітки: 

Що подарувати коханому хлопцеві на 14 жовтня?

Коли наближається ця дата - 14 жовтня, всі дівчата починають ламати голову і зовсім губляться, який вибрати подарунок хлопцю. Звичайно, адже це свято серйозний і дівчата підходять до нього з усією відповідальністю - тут парою шкарпеток і трусів не звільнишся.

Мітки: 

Оригінальні прикольні подарунки для чоловіків

Як зазвичай прийнято в нашій країні вітати чоловіків з цим мужнім святом? Дарувати шкарпетки і верстати, доповнивши їх наборами для гладкої шкіри після гоління? Дійсно, жінкам дуже складно вибрати подарунок для свого коханого чоловіка і не тільки.

Мітки: 

Кілька цікавих варіантів подарунків для хлопця

Кілька цікавих варіантів подарунків для хлопця

Дівчата люблять не тільки отримувати подарунки, але й дарувати. Може й тому вони з нетерпінням чекають усіх свят, будь це день народження або 23 лютого. Дарувати-то дівчата люблять, але ось що вибрати не завжди знають. Ось і жартують все про суто жіночі презенти: шкарпетки, краватки, дезодоранти. Який же оригінальний і гідний подарунок подарувати хлопцеві?

Для машини

Мітки: 

Сюрпризи до дня народження коханого чоловіка

Сюрпризи до дня народження коханого чоловікаЯк би наші чоловіки не говорили, що подарунки для них займають останнє місце у ваших стосунках, але кожному приємно увагу, особливо якщо воно від коханої людини.

Мітки: 

Ідеї подарунків хлопцю на 14 лютого*

Ідеї подарунків хлопцю на 14 лютогоОсь новорічні салюти ще не встигли вщухнути, а вже скоро нас наздожене нова хвиля свят і купівля сувенірів, пам'ятних подарунків і всякої всячини.

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - хлопець