дружина

Що подарувати дівчині на 27 років в день її народження?

Ви запрошені на день народження до дівчини, якою виповнюється 27 років? Не залежно від того, ким вона вам доводиться: дружиною, улюбленою дівчиною або подружкою, - до вибору подарунка треба підійти відповідально і серйозно.

Мітки: 

Що подарувати дружині на річницю знайомства?

Що подарувати дружині на річницю знайомства?Це так зворушливо, схоже на якусь романтичну історію, а ще краще-казка: ви познайомилися рік тому, і сьогодні вона вже ваша законна дружина.

Мітки: 

Що подарувати дружині на новий рік 2015?

Що подарувати дружині на новий рік 2015Новий 2015 - рік зеленої вівці чи кози. Ось тільки рідше згадуйте про це при своїй коханій, тим більше дружині - а втім, це жарт. Напередодні свята нас цікавить зовсім інше: що подарувати дружині на Новий рік 2015?

Мітки: 

Річниці весілля: що дарувати дружині?

Річниці весілля: що дарувати дружині?Скільки б часу не минуло з того моменту, як відлунав марш Мендельсона і були сказані слова: «Тепер можете поцілувати наречену», день весілля залишається одним з найсвітліших моментів життя!

Мітки: 

Романтичні подарунки для дружини

Домашня тварина. Дуже здорово виглядає, коли чоловік приходить додому з козуб, красиво прикрашеним бантиком і з якого виглядає на подушці лежить кошеня або щеня.

Мітки: 

Практичні подарунки для дружини

Якщо Ваша дружина практична людина, не любить, коли гроші витрачаються в порожню, а ще їй досить складно догодити, даруєте корисні подарунки, тобто ті, які стануть в нагоді в побуті або ними буде користуватися сама

Мітки: 

Що подарувати дружині на День народження?

Якщо ви вважаєте, що подарували своїй дружині практично все, що тільки можна, не спокушайтеся! У світі існує ще досить багато речей, які б вона хотіла отримати від свого коханого чоловіка.

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - дружина