дитина

Що подарувати хлопчикові на 7 років?

Дітки сьогодні ростуть не по днях, а по годинах. Навіть по секундах, і ось у вашого чада підійшов черговий « хепі бьоздей ». Або так: однокласник запросив вашої дитини на свято. Треба бути у всеозброєнні і знати, що подарувати хлопчикові на 7 років.

Мітки: 

Подарунки новонародженим

Народження малюка — подія завжди радісне і заслуговуюче на особливу увагу. Але що ж подарувати новонародженому? Питання дуже делікатне. Звичайно, найлегше поцікавитися у мами і дізнатися, чого ж їй все-таки бракує?

Мітки: 

Подарунок для дитини: iPhone чи бізнес?

Подарунок для дитини: iPhone чи бізнес?Хочу написати історію. На її написання мене наштовхнула розмова з моїм перукарем. Вона скаржилася на те, що її дитина вимагає iPhone 4 або навіть 5.

Мітки: 

Що можна подарувати на народження дитини дружині

Емоції переповнюють щасливих батьків, коли в родині з'являється на світ дитина. Найгостріші нові відчуття зашкалюють, переповняючи чашу емоцій новоспечених батьків, коли їм вручають малюка. Почуття матері прокидаються набагато раніше. Не дивно, що за народження самого рідного чоловічка чоловіки прагнуть зробити подружжю який-небудь подарунок. Жінці завжди приємно отримувати подарунок, а подарун

Мітки: 

Який подарунок подарувати дитині на 2 роки

День народження - чудове свято! Пам'ятаєте, з яким нетерпінням ви чекали його в дитинстві? Гості, привітання, весела музика, святковий стіл, і найголовніше - подарунки! Яке ж свято без них?

Діти чекають подарунки, а дорослі намагаються вирішити проблему - що подарувати. Кому-то легко її вирішити, а деякі витрачають багато часу на вибір подарунка, і все ніяк не можуть визначитися.

Мітки: 

Подарунок для дівчинки - лялькові аксесуари

З кожним роком у дорослих закінчуються ідеї про те, що можна подарувати дівчинці на день народження, різдво, новий рік і в честь будь-якого іншого торжества. Чи не є чудовий вихід із ситуації - лялькові аксесуари, про які мріє будь-яка мамина донечка.

Мітки: 

Найкращий подарунок для дитини - конструктор

Найкращий подарунок для дитини - конструктор

У житті кожної дитини, найбільш важливим святом є День народження. Бо саме в цей день він стає об'єктом підвищеної уваги з боку батьків, друзів, а також близьких родичів.

Мітки: 

Як вибрати подарунки для новонароджених?

Як вибрати подарунки для новонароджених?

У мого брата народився син, і ми вирушили в магазин за подарунком. Це тільки спочатку здається, що подарунки для новонароджених купити легко. Насправді не так-то просто вибрати правильний подарунок.

Мітки: 

Дитячі подарунки для дівчаток

Дитячі подарунки для дівчаток

Кожна людина проходить через різні вікові етапи, а потім просто ставати дорослим. З часом забувається те, що колись викликало непідробний інтерес і що могло викликати шалену радість.

У кожного є племінниці, сестри і маленькі доньки, яких треба привітати з днем ​​народження так, щоб дитина залишилася задоволеною. Але не завжди дорослі можуть придумати, чим же порадувати малечу.

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - дитина