діти

Вибір подарунка для дитини одного року

Виявляється, що дорослі виявляються в скрутній ситуації, коли потрібно придбати подарунок однорічному малюку. Особливо це складно зробити тим, хто ще не має власних дітей, але які були запрошені на іменини дітей друзів і родичів.

Мітки: 

Свято для донечки: як провести цікавий день народження?

Порадувати свою доньку гарним подарунком хоче кожна приблизна мама. Але святкування Дня Народження - це не тільки незабутній на все життя подарунок, а й організація самого заходу.

Як зробити цей особливий день і незабутнім для вашої дочки ви зможете прочитати в наших радах. Також ми пропонуємо кілька цікавих оригінальних ідей для дитячого свята.

Мітки: 

Веселі шкільні конкурси дітям, дитячі конкурси

Веселі шкільні конкурси дітям, дитячі конкурси

1: З пустого в порожнє

Двоє грають стають на ножні гойдалки (бруски) один проти одного. У кожній руці у них по кружці: одна порожня, інша з водою. У цьому положенні кожен намагається зі своєї повної гуртки перелити воду в кружку товариша. Виграє той, хто проллє менше води.

Мітки: 

Сценарій на день народження «В гостях у Лісовичка»

Сценарій на день народження «В гостях у Лісовичка»

Ведучий (в костюмі Лісовичка): Який прекрасний день зібрав сьогодні разом нас! Це День народження нашого іменинника, і проведемо ми його дружно й цікаво. Мене звуть Лісовичок, я сьогодні буду веселитися разом з Вами!

Дорогий іменинник, тебе хочуть привітати друзі,

Знайомі, батьки і, звичайно ж, я!

Добра тобі, миру і щастя,

Мітки: 

Незвичайне свято для дітей

Свято - це відмінна можливість насолодитися казкою, яку він приносить. Особливо цьому помахом чарівної палички по-справжньому радіють діти, тому що вони знають: свято супроводжується масою радості і подарунків.

Мітки: 

Щастя дітей в руках батьків

Щастя дітей в руках батьківКоли в родині з'являється дитина, батьки на перших етапах його життя піклуються про нього. Мама дарує крихітці свою ніжну турботу і ласку, тато завжди дає відчути йому захищеність і спокій.

Мітки: 

Дитячий день народження вдома

Дитячий день народження вдомаБатьки, шалено люблять своїх дітей, намагаються зробити кожен день для дитини казкою. День народження - це особливе свято, до якого дорослі готуються з ретельністю, вкладаючи всю свою душу.

Мітки: 

Новорічні сюрпризи для дітей

Новорічні сюрпризи для дітейВи, напевно, вже чуєте, як Новий рік ось-ось постукає у ваші двері? Правильно, настав той момент, коли малюкам потрібно обов'язково приготувати новорічні сюрпризи і відправити під ялинку.

Мітки: 

Як вибрати фотографа для дитячого свята?

Як вибрати фотографа для дитячого свята?Фотозйомка дитячих свят - досить складний і трудомісткий вид послуг, який користується величезною популярністю.

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - діти