день народження

Що подарувати хлопчикові на 7 років?

Дітки сьогодні ростуть не по днях, а по годинах. Навіть по секундах, і ось у вашого чада підійшов черговий « хепі бьоздей ». Або так: однокласник запросив вашої дитини на свято. Треба бути у всеозброєнні і знати, що подарувати хлопчикові на 7 років.

Мітки: 

Що подарувати курсанту на день народження?

​Молоді роки юнака летять непомітно : здавалося, тільки вчора він мріяв стати космонавтом або офіцером, сьогодні вже закінчив школу і зарахований у курсанти військового училища.

Мітки: 

Що подарувати колезі на день народження?

Якщо перед вами виникло питання про те, що подарувати колезі по роботі, значить у вас з ним хороші, дружньо- ділові відносини, і ви хочете їх підкреслити таким чином.

Мітки: 

Що подарувати бабусі на День народження?

Вибрати подарунок бабусі - це дуже відповідальний захід. Адже потрібно врахувати її потреби і погляди на життя, які зазвичай сильно відрізняються від сучасних.

Мітки: 

Що подарувати вагітній подрузі на день народження?

У вас є подруга і вона в цікавому положенні? Але це півбіди - куди цікавіше той день, коли майбутня матуся відзначає власний день народження. Тут вже головного болю не уникнути - дівчата в цей період відомі своїми капризами.

Мітки: 

Що подарувати коханій на День Народження?

Що подарувати коханій на День Народження?Наближається зазначена на календарі дата і закохані дівчата знову хвилюються, бо не знають, що подарувати коханому на День Народження.

Мітки: 

Що подарувати другу на День Народження?

Що подарувати другу на День Народження? Він завжди підтримає у важкій ситуації, підставить плече, дасть грошей у борг і допоможе порадою, а ви як завжди повні сумнівів з приводу того, що подарувати другу на День Народження в цей раз.

Мітки: 

Хід Конем або другий День народження

Хід Конем або другий День народження«На жаль, День Народження тільки раз в році», - співав крокодил Гена в улюбленому радянському мультику. І, дійсно, чому такий чудовий свято буває так рідко - всього лише один раз за цілий рік!

Мітки: 

Подарунок хлопцеві на день народження

Хоч балувати подарунками це привілей чоловіків, але і вони потребують турботи і уваги, особливо в свій день народження. З настанням цього дня дівчина поринає в світ і ідей, щоб зробити молодій людині незабутній і бажаний сюрприз.

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - день народження