букет

Як правильно подати і прийняти букет

Елегантний, зі смаком складений букет дуже важливо не тільки ефектно упакувати, але і грамотно, красиво подати. Правила дуже прості. Букет рекомендується тримати в лівій руці, щоб права була вільна для привітання і рукостискання.

Мітки: 

Незвичайні весільні букети з живих квітів

Весільний букет є тією деталлю образу, яка здатна підкреслити всю красу наряду і нареченої. Це невід'ємний елемент урочистості, без якого і весілля немислиме.

Мітки: 

Секрети зберігання букета у вазі

Секрети зберігання букета у вазі

Жінки дуже люблять живі квіти! І дуже хочеться зберегти букет у вазі довше, особливо якщо квіти подарував коханий чоловік.

Букети, квіткові композиції будуть радувати вас довше, якщо знати прості секрети, які дозволять зберегти свіжість зрізаною рослинності.

Як продовжити життя зрізаним квітам?

Мітки: 

Весільний букет - літо надихає

Весільний букет - літо надихає

Найпрекрасніший час для весілля - літо? Сховавшись в тінистому саду від палючого сонця, молода пара натхненно приймає тости та побажання друзів. Наречена в неймовірно шикарній сукні з чарівним букетом квітів, який підкреслює її юну свіжість.

Мітки: 

Доставка квітів до порогу її будинку

Доставка квітів до порогу її будинку

Кожна жінка прекрасна, а з її красою може зрівнятися тільки букет ніжних, свіжих і вишуканих кольорів. Немає жодної представниці прекрасної статі, яка не любила б отримувати чи дарувати ці тендітні гілочки життя на свята або в якості приємного сюрпризу.

Мітки: 

Квіти - найкращі прикраси для весілля

Приготування до весілля - це приємні клопоти. Природно, кожних прагне організувати неповторну і незабутнє весілля.

Мітки: 

Букет нареченої - модні тенденції року

Букет нареченої - модні тенденції рокуПродумуючи кожну деталь свого весільного вбрання, наречена виділяє і весільний букет, роблячи його важливою частиною оздоблення.

Мітки: 

Фруктовий букет для нареченої - оригінально та красиво

Фруктовий букет для нареченої - оригінально та красивоМрія нареченої - виглядати сліпуче і неповторно в свій найбільш значимий день у житті. Безумовно, сукня є головним привабливим елементом в образі нареченої.

Мітки: 

Букет квітів у подарунок до дня всіх закоханих*

Букет квітів у подарунок до дня всіх закоханихЗалишилося всього нічого до довгоочікуваного, улюбленого нами свята всіх закоханих - дня Святого Валентина.

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

SAPE ERROR: Не могу подключиться к серверу: dispenser-01.saperu.net/code.php?user=4164e35e36e94615ef6f592b661c5257&host=pruvitalka.com&charset=UTF-8, type: file_get_contents

SAPE ERROR: Не могу подключиться к серверу: dispenser-02.saperu.net/code.php?user=4164e35e36e94615ef6f592b661c5257&host=pruvitalka.com&charset=UTF-8, type: file_get_contents

Підписатися на RSS - букет