15 років

Що подарувати синові на 15 років?

Хлопчик майже виріс. Але все одно він до цих пір - ваш хлопчик. І наближається заповітний день, а ви до цих пір в розгубленості : що подарувати синові на 15 років? Давайте спробуємо розібратися разом.

Мітки: 

Що подарувати подрузі на 15 років?

Що подарувати подрузі на 15 років?Мабуть, самий ніжний і водночас суперечливий вік. Вам з подругою здається, що у вас є або всі, або нічого. І тому питання, що подарувати подрузі на 15 років, викликає у вас, м'яко кажучи, легкий ступор.

Мітки: 

Що подарувати підлітку на 15 років?

Що подарувати підлітку на 15 років?Вибрати подарунок для підлітка не так-то просто. Маленьким дітям ми зазвичай даруємо яскраві іграшки, але як бути з подорослішали хлопцями і дівчатами, яким виповнюється 15 років?

Мітки: 

Що подарувати хлопчикові на 5, 10 або 15 років?

Що подарувати хлопчикові на 5, 10 або 15 років?Хлопчаки в будь-якому віці вимагають особливого підходу до вибору їх подарунка.

Мітки: 

Що подарувати дівчині на день народження 15 років?

Зробити сюрприз дівчині на 15 років не так-то просто, для цього доведеться включити фантазію і проявити винахідливість. У цьому віці коло інтересів дівчаток різноманітний і багатогранний. Вони вже не діти, але поки і не дорослі.

Мітки: 

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - 15 років