12 відкриттів, які зробить чоловік, ставши батьком

Створено батьками, які зрозуміли життя.

1.Квартира смертельно небезпечна

Всі предмети, що лежать нижче рівня твого пояса, будуть або знищені, або використані для нанесення каліцтв. 90 % твоїх справ по «вихованню» дитя - це спроби врятувати його від травми.

2.Сон - нова еротична фантазія

Вісім безпробудних годин - це прекрасніше, ніж прийняти ванну з Вірою Брежнєвою. Принаймні, на сон у тебе ще є сили.

3.У тебе неприємний характер

Ти дізнаєшся себе в його примхах, в його завзятості, в його шкідливості. Схоже на маленьке криве дзеркало. Заодно зрозумієш, якою скалкою в дупі ти був для своїх предків.

4.Зате ти станеш ідеалом для дочки

Саме ти сформуєш її смак до чоловіків. Постарайся відповідати, якщо хочеш, щоб у тебе з часом з'явився пристойний зять.

5.Не все залежить від тебе

Коли ти в перший раз впустиш дитину головою об підлогу (не «якщо», а саме «коли»), ти будеш молитися, щоб все закінчилося добре. Навіть якщо не знаєш жодної молитви і ніколи ні в кого не вірив.

6.Ти – «поганий» слідчий

До двох років дитина навчиться маніпулювати твоєю дружиною, як Путін крутить Думою. Якщо не хочеш жити з маленьким диктатором, тобі самому доведеться командувати, карати і 50 раз на дню говорити слово «ні». Неприємна роль, але хтось повинен це робити.

7.Вільний час - коли він спить

Дитина - роботодавець, який не знає Трудового кодексу. Вихідних для нього не існує.

8.Маленький - не означає тихий

Нехай він важить шість кіло - засмутившись, він майстерно відтворює звучання ланки Су-35 в режимі атаки. Так, деякі ще в сні хропуть. Басом.

9.Хороший мультфільм можна подивитися 50 разів.

10.Ти міг би вести переговори з терористами

«Він не хоче на вулицю. Ні, він хоче на вулицю. Ні, ці рукавички не підходять. Ні, він не буде просовувати ручку в рукавчик. Ні, він все ж не хоче на вулицю. Це - моя іграшка, хоч вона й чужа...» Всі переговори - м'яким голосом, з посмішкою і зменшувально-пестливими суфіксами.

11.Щастя є

Дитина не тільки сам щиро переживає все, що відбувається, але і тебе змушує відчувати дуже гостро радість, ніжність, розчулення. Яким би циніком ти не був, від багатьох його вчинків і фраз тобі доведеться витирати сльози розчулення. І нема чого тут соромитися.

12.Ти конячка, і-гоу-гоу-гоу.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації