Як подарувати подарунок на Новий рік? 6 оригінальних способів вручення подарунків.

Як подарувати подарунок на Новий рік? 6 оригінальних способів вручення подарунків.Вас хвилює, як подарувати подарунок? Якщо ви хочете здивувати, а не просто вручити подарунок або покласти під ялинку, то ця стаття для вас. Оригінальним способом можна подарувати подарунок не тільки малюкам, але і дорослим, так як подарунки чекають всі, і цікаве вручення обрадує всіх. Подарунок можна подарувати красиво, урочисто, несподівано, нестандартно ... Нижче наведено способи вручення подарунка:

 

  1. Подарунок до Нового року можна вручити урочисто, запросивши дідуся Мороза зі Снігуронькою. Це дуже запам'ятатися малюкові і обрадує його. Але ви повинні бути впевнені, що ваш малюк не злякається незнайомого дядька.
  2. Можна покласти подарунок під ялинку, в великий червоний мішок, присипавши його «снігом» (борошном), а на підлозі залишити сліди діда Мороза. Дитина, знаючи такий звичай, з самого ранку 1 січня побіжить під ялинку. Деякі навіть просять переночувати в тій кімнаті, де стоїть ялинка, щоб не пропустити момент, коли дід Мороз принесе подарунок.
  3. Подарунок може бути загорнутий у безліч паперів, або лежати в декількох коробках. Якщо це невеликий цінний подарунок, його можна покласти у велику коробку на дно, а зверху накидати мішури. Або змайструвати подвійне дно, внизу покласти основний невеликий подарунок, а зверху щось незначне і велике. Дуже цікаво спостерігати за реакцією розпаковувати подарунки.

 

  1. Подарунок можна піднести несподівано, нестандартно. Поклавши його під вхідні двері і непомітно для малюка подзвонити у двері (якщо ви дружите з сусідами, нехай у певний обумовлений час це зроблять вони). Обов'язково відкрити двері попросіть дитину, відкривши двері щасливі вереск вам забезпечений, адже на порозі подарунок залишений діду Морозу, можна залишити листівку з привітанням від діда Мороза і про те, що він не залишився, так як відлетів поздоровляти інших діток.
  2. Якщо вашому малюку пощастило отримати не один, а багато подарунків, то не варто їх вручати все відразу. Доставте вашій дитині задоволення в пошуку сюрпризу. Їх можна заховати в різні місця (під ялинкою, в шафі, під подушкою), знайшовши їх, дитина буде в захваті від кількості і для нього це буде справжнім чаклунством. Місця, де заховані подарунки, можна намітити чимось (сніжинка, мішура). Або подарунок можна сховати і направляти до нього дитини шляхом підказок «гаряче!» Або «холодно!».
  3. Дуже цікавий для дитини буде наступний спосіб дарування подарунка: подарунок сховайте біля ялинки але так, щоб дитина його не помітила. А на ялинку на видному місці повісьте записку, в якій буде написано, де потрібно подивитися подарунок, а в зазначеному місці покласти іншу записку, і так далі. Однак, не перестарайтеся, щоб дитині було цікаво, а чи не набридло. Це своєрідний шлях до подарунка, в місцях записках можна класти цукерку або іншу якусь дрібницю. Якщо дитина не вміє читати, то можна підібрати такі місця, для записок, які легко зобразити на папері або ж в лист покладіть фотографію з позначкою на місці пошуку.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації