Як дарують подарунки в Європі?

Як дарують подарунки в Європі?Складно уявити собі свято без подарунків. Подарунок - це своєрідний знак поваги і визнання, спосіб виразити почуття до людини. Є маса приводів для вручення презентів: новий рік, день народження, весілля, іноді подарунки вручаються навіть з нагоди першої зустрічі. У кожній країні існують свої традиції та звичаї, пов'язані з подарунками. При даруванні подарунка людини іншої культури, віри або національності, важливий як сам подарунок, так і процес його вручення, і, щоб не потрапити в незручне становище, необхідно ознайомитися з особливостями дарування тієї чи іншої культури. Сьогодні в Європі існує величезна кількість різних культур, і згадати про кожній не представляється можливим, тому обмежимося згадкою найпоширеніших. В принципі, там не існує будь - яких особливих традицій, зв'язкових з подарунками, але все ж існують деякі нюанси.

В європейських країнах не прийнято дарувати дуже дорогі подарунки (за винятком подарунків для членів сім'ї), інакше такий жест може бути розглянутий як підкуп, особливо це стосується подарунків діловим партнерам, доглянете що - небудь вартістю до 100 $. При врученні солідного подарунку за особливим нагоди (весілля, Різдво), необхідно прикріпити до нього чек, щоб у разі необхідності його можна було обміняти або повернути.

Зазвичай люди обмінюються недорогими подарунками: пивними кухлями, забавними брелками, сувенірами та іншими дрібницями. Такі подарунки символізують щиру прихильність і повагу, їх вартість повинна бути приблизно однаковою, тобто, якщо Вам на іменини піднесли подарунок вартістю 80 $, то і відповідь подарунок повинен коштувати приблизно стільки ж або трохи менше. Більш дорогий подарунок зобов'яже людину купити такий же за ціною, але не факт, що у нього буде фінансова можливість це зробити.

На «подарункові традиції» англійців особливий вплив роблять релігійність і шанування родинних традицій. Дітям часто дарують янголят або дерев'яні фігурки Ісуса і Марії. Англійці - майстри по прояву почуттів, навіть звичайний похід в гості не обійдеться без вручення яких - небудь дрібничок або врученням солодощів до чаю. Є англійське прислів'я: «Хто не вміє дарувати, той не вміє жити».

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації