Привітання на Весілля у прозі

Весілля - прекрасний символ створення нової сімї, початок нелегкої дороги в спільному житті з любовю, щастям та повагою двох люблячих сердець. На весіллі завжди лунає багато пісень, жартів, багато пустощів, конкурсів, тостів, привітань та побажань.

Привітання # 1
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:36

Дорогі мої! Сьогодні відбулася чудова подія - ви стали чоловіком і дружиною. Живіть завжди в любові, мирі та злагоді, і пам'ятайте, що ви тепер - одне ціле. Бажаю вам поповнення в сім'ї, фінансового благополуччя, взаємного терпіння і поваги на довгі-довгі роки. А якщо буде важко, ми, батьки, завжди допоможемо добрим словом і дамо добру пораду. Будьте щасливі!

Привітання # 2
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:36

Вітаю, люба подруга, ось воно твоє щастя стукає у двері і обіцяє щасливе сімейне життя. Будь же завжди такою радісною і яскравою, залишайся тієї зірочкою, що кличе до невідомих висот. Любові вам з чоловіком і довгих спільних років!

Привітання # 3
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:35

Я рада тому, що на мою долю випала така велика честь - бути свідком скріплення цього шлюбу. Адже немає нічого кращого того моменту, коли двоє крокують назустріч один одному, тим більше, двоє близьких мені людей. Щасливої вам життя і любові один до одного.

Привітання # 4
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:35

Дорога наша донечко! Настав день, про який мріють всі дівчата з самого дитинства. Біле плаття, обручки і люблячий наречений. Нехай ваша подружнє життя буде сповнена взаєморозуміння, і з кожним роком ти будеш ще впевненіше в тому, що зробила правильний вибір!

Привітання # 5
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:34

Дорогий друг, сьогодні чудовий день - твоє весілля. Що ж можна побажати у зв'язку з цим? У першу чергу, щоб ваша любов ніколи не згасала, а горіла яскраво і рівно, зігріваючи ваш домашній вогнище і додаючи йому затишку. А так же бажаємо тобі всього того, що ти чекаєш від подружнього життя в найкращих проявах.

Привітання # 6
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:34

Улюблений брат, з весіллям тебе. Нехай твоя сімейне життя складеться саме так, як ти її собі уявляєш. Щастя тобі і твоїй дружині, довгих років життя в любові і гармонії, багатства і радості від того, що ви вдвох йдіть по життєвому шляху.

Привітання # 7
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:33

У чудовий день ми станемо свідками возз'єднання пари люблячих сердець. Бути присутнім при цьому, підтримувати і радіти за молодих - це наш священний і дуже приємний обов'язок, який з радістю виконає кожен з нас, свідків на цій чудесній і чарівної весіллі.

Привітання # 8
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:33

Дорогі молодята! Ми вітаємо вас зі створенням сім'ї і бажаємо, щоб все подружнє життя ви дивилися один на одного так само закохано, як сьогодні. Цінуйте один одного, оберігайте один одного і любіть один одного через багато років. Нехай Господь береже Ваш будинок, а в сім'ї панує гармонія і взаєморозуміння.

Привітання # 9
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:33

Мила моя подруга, ти тепер дружина. Нехай життя твоє буде наповнена жіночим щастям і дитячим сміхом. Нехай ваше з чоловіком тяжіння лише посилюється з кожним днем і вогник вашої любові перетворюється в полум'я. Бажаю вам такий сімейного життя, щоб через 50 років ви зі сльозами на очах згадували цей день, як один з найщасливіших у своєму житті!

Привітання # 10
Додано: Втр, 08/07/2014 - 13:32

Ти справжній чоловік і брат і сьогодні ти зробив рішучі крок, одружившись на цій прекрасній дівчині. Спасибі тобі за те, що ти довгі роки служив нам прикладом мужності і сили. Від усієї душі бажаємо тобі успіхів і щастя в твоїй нового життя!

Сторінки