Привітання на Великдень у прозі

Найбільше свято в новозавітній Церкві - це свято Великодня або Воскресіння Христового. День святкування Великодня встановлений Першим Вселенським Собором в 325 році. Зазвичай святкування православного Великодня випадає на період з 4 квітня до 8 травня за новим стилем. На Великдень відзначається воскресіння Ісуса Христа, який своєю смертю спокутував людські гріхи і Своїм воскресінням дав надію на життя після смерті.

Привітання # 1
Додано: Чтв, 09/04/2015 - 14:37

Він був розп'ятий за гріхи всього людства. Він страждав так, як ніхто, стійко терплячи всі приниження. Він своєю кров'ю заплатив за наше світле майбутнє. Сьогодні святкуємо ми Його воскресіння - нехай цей день подарує вам Господнє благословення. З Великоднем!

Привітання # 2
Додано: Чтв, 09/04/2015 - 14:30

Тане сніг, дихає земля, співають птахи. З першими молодими листочками приходить у наші домівки світле свято - Христове Воскресіння. Теплі, запашні паски - символ Відродження, символ перемоги життя над смертю, символ вічного прагнення людини до доброти і чудес.
Нехай весна приносить оновлення не тільки природі, але й наших сердець. Нехай грози шумлять і йдуть, залишаючи тільки благодатну вологу, яка дасть життя паросткам натхнення, щастя, радості. Гарячі долоні сонця зігрівають не тільки землю, а й душі людей. Даруєте світло своїх усмішок близьким, рідним і навіть незнайомим людям, що йдуть вам назустріч.
На різні голоси говорять дзвони церков. Христос воскрес, а це означає: не вмирає Віра. Вона несе в собі світло, добро і очищення, без яких немає життя на Землі!

Привітання # 3
Додано: Чтв, 09/04/2015 - 14:46

У день Великодня ми по - дитячому раді преображення і очищенню від повсякденних смут, турбот і зневіри. Так нехай всі твої непогожі дні залишаться за цією незримою рисою, а попереду виблискують тільки чисті, казкові вершини великих досягнень, осяяні Божою милістю!

Привітання # 4
Додано: Птн, 30/03/2012 - 21:37

Вітаю вас зі святом Христового Воскресіння!
Нехай у ці благословенні дні ваші душі сяють радістю, а ваші серця випромінюють добро і повняться любов’ю ближніх!
Хай за Великоднім столом рідні та близькі люди, зігріті Божою любов’ю й благодаттю, знову відчують себе єдиною родиною.
Хай у це світле свято воскреснуть і відродяться ваші найсвітліші мрії і сподівання!
Христос Воскрес!

Привітання # 5
Додано: Чтв, 09/04/2015 - 14:40

Христове Воскресіння - це світлий день, що дарує віру в прощення і уособлює собою життя! Нехай же зникнуть із Вас священною водою всі біди, хвороби та напасті, священний вогонь нехай принесе світло у Ваше серце, Ваше життя і будинок, а великодні дзвони підійме Вашу душу! Радійте з усім світом, Христос воскрес!

Останні публікації

Найпопулярніші публікації