Привітання з Днем народження у прозі

Привітання з днем народження -обов'язковий дарунок людині, теплі слова завжди порадують імениника,підкреслюятьлюбов та повагу, подарують тепло від рідних і друзів. Надіємось, ви швидко знайдете привітання з днем народження для потрібної людини, що виразять Ваше відношення та ставлення до неї. Привітання з днем народження можна сказати особисто та відправити повідомлення.

День народження - особливе свято! У цей день на іменинника просто ллється дощ з подарунків, приємних зустрічей, дзвінків з привітаннями і побажаннями. Як привітати з днем народження? Своъми словами! Адже такі поздоровлення є найбільш вдалим способом виразити винуватцеві дійства свої почуття і від душі висловити всі свої побажання.

Привітання # 1
Додано: Пон, 02/04/2012 - 20:40

Прийміть мої найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

Привітання # 2
Додано: Пон, 02/04/2012 - 20:41

Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров'я, оригінальних творчих ідей, позитивного ставлення з боку колег та друзів,та неабияких успіхів у житті.

Привітання # 3
Додано: Пон, 02/04/2012 - 20:40

Поздоровляємо з Днем народження ! Нехай чари у Вашому житті будуть тільки світлими, сни - солодкими, а дні - сонячними та зігрітими теплом дружніх сердець ! Щиро вітаємо з днем народження, зичємо щастя, успіхів, любові, вірних друзів та світлих мрій ! І - усього найкращого !

Привітання # 4
Додано: Пон, 02/04/2012 - 19:02

Прийміть мої найщиріші побажання міцного здоров'я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх ваших добрих справах, Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці — доброта, а у справах — мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів.

Привітання # 5
Додано: Пон, 02/04/2012 - 19:00

Щиро вітаю вас з Днем народження! Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.