Привітання з Днем народження у прозі

Привітання з днем народження -обов'язковий дарунок людині, теплі слова завжди порадують імениника,підкреслюятьлюбов та повагу, подарують тепло від рідних і друзів. Надіємось, ви швидко знайдете привітання з днем народження для потрібної людини, що виразять Ваше відношення та ставлення до неї. Привітання з днем народження можна сказати особисто та відправити повідомлення.

День народження - особливе свято! У цей день на іменинника просто ллється дощ з подарунків, приємних зустрічей, дзвінків з привітаннями і побажаннями. Як привітати з днем народження? Своъми словами! Адже такі поздоровлення є найбільш вдалим способом виразити винуватцеві дійства свої почуття і від душі висловити всі свої побажання.

Привітання # 1
Додано: Срд, 02/07/2014 - 16:06

Вітаю тебе з Днем народження. Мені дуже хочеться подарувати тобі цілий світ. Я дарую тобі ніжний світанок, щасливий безтурботний день і чудовий вечір. А вночі я кину до твоїх ніг величезна зоряне небо, де кожна зірка світить тільки для тебе.
Нехай сьогодні не буде людини, щасливіше тебе. Загадуй своє найпотаємніше бажання, а я загадаю, щоб воно неодмінно виповнилося.
На жаль, мені не вдалося зловити золоту рибку, але, думаю, що тобі під силу і без сторонньої допомоги багато мрій зробити реальністю. Бажаю, щоб у тебе завжди були високі устремління і цілі.
Сподіваюся, що мій подарунок порадує тебе.
 

Привітання # 2
Додано: Срд, 02/07/2014 - 16:06

Дорогий шеф! У цей складний час, повне несподіванок, криз і нестабільності, тільки такий справжній професіонал, майстер своєї справи і талановитий керівник, як Ви, міг створити, розширити і вивести в лідери нашу компанію. Заробити багато грошей-це хоробрість, зберегти їх-це мудрість, а вміло витрачати-це мистецтво. Ці слова сказав Бенджамін Франклін, зображений на стодоларової купюрі. Все вищесказане відноситься до Вас, тому що Ви вмієте заробляти гроші, зберігати їх і вміло витрачати. Наш колектив від усієї душі бажає, щоб до кожного нового Дня Народження на Вашому банківському рахунку ставало все більше і більше Франклін, Джексонів, Грантів та інших «мертвих американських президентів»! З Днем Народження!
 

Привітання # 3
Додано: Срд, 02/07/2014 - 16:05

Як вишеньки, що солодкої двійнятами ростуть на гілочці, хитаючись під вітерцем і рожевіючи від сонечка дотику, так ви ростете, наша двійня, дві вишеньки в козубі нашому, і рожевіють ваші щічки, і ми сміємося разом з вами. У вас сьогодні день народження - подвійна радість і втіха, помножені сміх і щебет, два приводи, щоб бути щасливим, подвоєний прихід подарунків. Стоїте поруч ви й далі крокуйте по стежці разом - так буде легше вам до вершини йти і радіти життю. Адже, якщо зустрінетеся з бідою - її розділіть на двоє, коли ж радість відвідає вас, звичайно ж і неодмінно - вона примножиться дворазово і вистачить вам її надовго. Дві вишеньки, ростіть дружно, і наливає життя соком, і грійтеся радісно під сонцем, і пийте всмак його сиянье. І нехай минуть всі негоди, адже вишеньки зими не знають, і нехай наздожене вас удача, удача ваша - наше щастя!
 

Привітання # 4
Додано: Срд, 02/07/2014 - 16:04

Вітаю з днем народження! Бажаю вдало долати часові простори, обставини, перешкоди і негатив, відчайдушно боротися за місце під сонцем і перемагати на рингу пристрасті. Також бажаю постійно збільшувати вантажопідйомність свого гаманця, масажними рухами притягувати до себе багатство і тих, кого приручили, залишати незабутні враження від спілкування, фонтанувати ідеями і розбурхувати оточуючих втіленнями своєї творчості в життя! Нехай виконуються заповітні бажання, і прийде вдале завершення розпочатих справ!
І ще трохи побажаю: домашнього тепла, затишку вогнища, достатку і здоров'я, бадьорості і свіжості, вічної молодості і грандіозного, фантастичного щастя!
 

Привітання # 5
Додано: Срд, 02/07/2014 - 16:04

Сьогодні у тебе радісний день - день рожденья! Поглянь навколо: друзі, квіти, музика, солодощі! Бажаю тобі, щоб не тільки сьогодні, а й завжди поруч були віддані, вірні, люблячі тебе друзі! Щоб не тільки сьогодні, а й кожного дня твої очі радували чарівні квіти, а душа була наповнена звуками прекрасної музики! І нехай життя твоє буде такою ж солодкої, як твій іменинний торт! Здоров'я тобі, веселощів, життєвих успіхів і перемог, цікавих зустрічей і добрих друзів! С праздником!