Що подарувати хлопчикові на 1 рочок?

Збираючись в гості в ролі запрошених гостей, на день народження, стало модним питати у винуватця торжества, який подарунок йому б хотілося. Але ось що подарувати хлопчикові на 1 рочок - як дізнатися у іменинника безпосередньо таке, якщо він поки не дуже балакучий? На допомогу батькам, дядечко - тіточкам і просто друзям родини, кілька порад, які спрямують ваші роздуми в потрібне русло. Адже хочеться і карапузові догодити, правда ж!

Іграшки на подарунок для хлопчика

Перше, що спадає на думку, і це цілком природно. Але до яких подарункам готовий дитина в цьому віці, чи стане він грати в розбірні машинки, або це небезпечно для здоров'я, враховуючи наявність дрібних деталей? Ось кілька ідей для покупки в магазині іграшок:

Машинка - «тягалка», так ми її назвемо. Щоб ви зрозуміли : зазвичай це великий трактор чи машина з потужними колесами (потужні - такі, які їздять по піску) і ручкою з петлею на кінці, щоб іграшку було легко тягнути за собою. Згадайте діточок, Топал по вулиці і Волочай подібне диво на мотузочці, і постарайтеся при виборі подарунка максимально полегшити їм завдання.

Розвиваючий столик. Знову - таки назва кодове, багато виробників випускають інтерактивні дощечки, парти, ходунки, посадивши за які дитину, можна зайняти його на час. У більшість подібних іграшок вбудовано музичний супровід, хоча монотонна мелодія китайської записи не приводить у захват батьків, але чаду вона чомусь шалено подобається!

Конячка - стрибунець або інше надувне тварина, міні-батут. Головне, щоб подібний подарунок хлопчикові на 1 рочок не був занадто великого розміру і «стрибучості», тобто, не був травмонебезпечним.

Пірамідка - відома конструкція, що складається з невеликого жердини і різнокольорових деталей, як правило, різного розміру. Завдання маленького Ейнштейна - зібрати їх в правильному порядку. Дуже корисна штука!

Музичний телефонний апарат, алфавіт або інструмент, на зразок піаніно. І знову попереджаємо батьків про небезпечною експлуатації для їх нервів і вух. Але на що не підеш заради дитини!

Подарунок хлопчику на рочок з користю

Ігри іграми, але може бути, ваш подарунок гідно оцінять самі батьки і скажуть «дякую» мовою дорослих, без белькотіння. Чи обов'язково для цього дарувати гроші в конверті - звичайно, немає, хоча цей варіант відноситься до числа кращих альтернатив. Якщо точно не впевнені, що подарувати дитині на 1 рік (раптом у нього це вже є), так і зробите. Придбайте симпатичний блакитний конвертик, а туди покладіть гріш.

Однак, є куди більш матеріальні варіанти подарунка. Наприклад, ванночка для купання з безпечного для малюка матеріалу. Мається на увазі, сам виріб може і повинно бути виконано з пластика, але без використання токсичних барвників і покриттів. Зараз на ринку запропоновано велику безліч оригінальних за формою і розміром резервуарів, в яких чудо-чадо буде плескатися з невимовним захопленням. У комплект до ванночці прикладіть :

Дитячий шампунь «без сліз» - наприклад, Johnson's Baby з лавандою для нічного купання.

Іграшку - поплавок. Можна відразу кілька у вигляді качечки і її друзів.

М'яке банний рушник для малюка.

Можливо, халатик і очіпок, піжаму або бодік.

Як на альтернативу ванночці, зверніть увагу на пластикову переносну пісочницю. Зручна річ, яку батьки часто купують на море або на дачу. Як і надувний басейн : погодьтеся, в морі або в річку відпустити немовляти не погодиться жодна людина в тверезому розумі. А адже карапузам теж хочеться похлюпатися у водичці, приємно підігрітою сонячними променями.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації