Який повинен бути подарунок для чоловіка

Який повинен бути подарунок для чоловікаПодарунки! Багато про що доводиться замислюватися, коли на порозі свято у близької людини. Тут в хід йде фантазія, згадуються переваги, враховуються смаки. Пригадується все те, що ви вже дарували і, якщо нічого не придумується, нарешті, приймається рішення ... ні-ні, ні в якому разі не треба питати «що тобі подарувати» або приречено купувати чергову побутову річ. Потрібно поглянути на проблему під іншим кутом! Якщо у чоловіка день народження, то йому необхідно буде подарувати листівки з днем ​​народження, і звичайно ж подарунок. Листівка, є доповненням до подарунка.

Сьогодні ми поговоримо про чоловіків. Що подарувати суворому, аскетичному представнику чоловічої статі, щоб ваш подарунок був гідно оцінений?

Це може бути зовсім несподівана штучка, зроблена своїми руками - взимку шарф або теплі рукавички, пов'язані люблячими руками; футляр для окулярів, якщо чоловік носить окуляри.

Це може бути альбом з фотографіями і віршами до них. Такий подарунок, наприклад, підійде до ювілею.

Можна зшити яскраву подушку в машину, трохи пошукавши ідеї на форумах Інтернету.

Скажу чесно, що процес приготування подарунка буде дуже цікавим і для вас. Тут і передчуття свята, і захоплююче заняття.

Звичайно, не обов'язково виготовляти подарунок своїми руками, але однозначно - він не повинен бути повсякденним і черговим. Якщо у чоловіка зносилися черевики - не варто говорити: «Дорогий, давай купимо тобі на День народження дорогі черевики в бутіку». Нехай черевики купляться в звичайному режимі. А ось ошатний краватка або сорочка з якісного матеріалу, хороший одеколон, швидше за все, підійдуть.

Можна дарувати те, що ваш чоловік сам би собі ніколи не дозволив купити. Золотий ланцюжок, годинник, дорогі запонки - трохи старомодно, але як елегантно! Він одягне їх, тим самим показавши, як йому припав до душі подарунок, та й вам буде не менш приємно.

Якщо Ваш чоловік хімік чи захоплюється хімію, можете підібрати потрібний йому хімічний елемент, наприклад стеарат цинка, який стане йому в пригоді

Згадаймо розповідь О. Генрі про те, як подружжя, які жили зовсім небагато, подарували - він їй - шпильку для волосся, вона йому - ланцюжок для годинника. Для цього вона обстригла волосся, продала їх і купила ланцюжок, а він продав годинник з тим, щоб піднести дружині шпильку.

«Не доріг подарунок - дорого увагу» - говорить нам прислів'я. Цим твердженням не хочеться скасовувати всі думки на подарункову тему. Але дійсно - те почуття, яке ви докладаєте до дару, ваша любов - ось найдорожче.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації