Сюрпризи до дня народження коханого чоловіка

Сюрпризи до дня народження коханого чоловікаЯк би наші чоловіки не говорили, що подарунки для них займають останнє місце у ваших стосунках, але кожному приємно увагу, особливо якщо воно від коханої людини. Тому напередодні дня народження коханої людини потрібно підготуватися.

Ви можете подарувати йому портмоне, яке він так давно хотів, але спробуйте зробити це оригінально, поклавши його в холодильник замість ковбаси. Такий сніданок в день народження буде незабутнім.

Щоб подарунок не був банальним

Зробіть для своєї коханої людини в якості подарунка пропозицію про спільне вечері наодинці. Але заздалегідь домовтесь про оренду приміщення, де відсвяткуєте хороший банкет на честь його дня народження.

Заздалегідь потрібно домовитися з усіма друзями, організувати чоловікові червону доріжку, щоб він відчув себе справжньою зіркою. Ви можете запросити навіть свого папарацці, який фіксуватиме роздачу автографів.

Рулетка бажань

Підготуйте рулетку з цифрами, які вказуватимуть на номер заздалегідь підготовленого питання. Покрутивши рулетку, чоловік повинен відповісти на випав для нього питання.

Підготуйте цікавий кросворд на "создание кроссвордов", і за кожне розгадане слово підготуйте приз.

Кожна правильна відповідь на увазі вручення невеликого подарунка для коханої людини. А в якості сектора «Призу» йому надається виконання його будь-якого бажання.

Дитячі подарунки для дорослих чоловіків

Всім жінкам відомо, що всі чоловіки трохи діти. Вони дуже часто можуть не приховувати свого бажання відвідати дитячий магазин, розглядаючи конструктор «Лего» та інші забави для хлопчиків.

Напевно ваш чоловік буде шалено радий, якщо отримає в подарунок круту машину на дистанційному управлінні. Можете заздалегідь дізнатися його улюблену марку автомобіля і зробити подарунок удвічі приємніше.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації