Що подарувати сватам?

Що подарувати сватам?Здавна було прийнято дарувати подарунки сватам. Приводи для цього можуть бути самі різні, починаючи з моменту знайомства і закінчуючи Новорічними презентами і днями народження. У всі часи універсальними подарунками для сватів вважалися шовкові і вовняні тканини, рушники, кухонне начиння. Але, крім таких традиційних подарунків, цілком доречно дарувати сватам більш цікаві і корисні подарунки.

Тому, давайте розглянемо питання, що подарувати сватам, і почнемо з подарунків, які призначаються одночасно і чоловікові і дружині, як мовиться від сім'ї родині.

Сімейні подарунки

Сімейні подарунки зазвичай даруються обом сватам. Приводами для таких подарунків зазвичай є ті свята, які зачіпають і чоловіка і дружину, наприклад, знайомство зі сватами, Новий Рік, народження внучки або онука. Загальноприйнятими подарунками в даних випадках є презенти у вигляді постільної білизни, посуду, подушок або ковдр. Відмінним подарунком буде, якщо ви піднесете своїм сватам набір, що складається з банних рушників і халатів, а на додаток до такого подарунка можна прикласти оригінальні домашні тапочки.

Якщо ж ви хочете зробити свій подарунок сватам символічним, то можете подарувати сватам сімейний портрет, на якому будуть зображені вони, ви і ваші діти. Зараз такі портери можна написати по фотографії. Вам для цього потрібно буде вибрати найкращу сімейну фотографію, а якщо такий у вас немає, то можете дати художнику окремі фото кожного члена сім'ї, а він вже в свою чергу з'єднає їх і видасть таку картину, яка просто не зможе залишити ваших сватів байдужими. Крім портрета, як не великих презентів завжди доречно подарувати сватам будь-які предмети інтер'єру, наприклад красивий торшер або настільну лампу, а так само доречні і сувенірні подарунки, такі як статуетки, вазочки і талісмани.

І, ще рада, не варто дарувати сватам, занадто дешевих подарунків, навіть якщо це буде простий сувенірчик, то нехай він буде якісним, якщо це буде вазочка, то не з простого скла, а з кришталю. Якщо ви вмієте що-небудь майструвати самі, то вашим сватам буде дуже приємно отримати такий подарунок, який ви зробите своїми руками. В даному випадку може стати в нагоді будь-яке вміння, починаючи від дерев'яної статуетки або табурета і закінчуючи в'язаними шкарпетками або пледом. Можна подарувати сватам власноруч зроблене мило, свічки, сувенір з бісеру або дерев'яну шкатулочку. Вмієте шити, відмінно, можете зшити сватам оригінальне постільна білизна, вмієте в'язати - зв'яжіть плед або по светру.

Якщо у одного з сватів день народження, то до подарунка за хватіть воздушные шары на день рождение, замість квітів.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації