Що подарувати генеральному директору на день народження і ювілей?

Що подарувати генеральному директору на день народження і ювілей?Він - грізний чоловік або важлива шишка ... загалом, неважливо, як ви його називаєте в колі тісної колективу, ясно одне: питання що подарувати генеральному директору на ювілей або просто день народження мучить вас всіх однаково. Втім, свят у році знайдеться чимало, і щоразу винаходити велосипед ох як не хочеться - тут би придумати, як звіт здати вчасно. Ось тому ми і вирішили трішечки вам допомогти.

Крупний подарунок для великого боса


Як не крути, а обійтися словесним привітанням або дешевої дрібничкою, як, на жаль, часто надходять з вами, не вийде. Соціальний статус вимагає від вас усіх разом узятих робити підношення «великому» як мінімум два-три рази на рік: на новий рік, день народження і 23 лютого. А тут ще кілька професійних свят знайдеться ... Ось вони, золоті правила пошуку подарунка:

  • Ніколи не даруйте одну і ту ж річ! Навіть якщо торік ви вже скидалися на вазу, це не привід повторювати покупку цього разу. Інакше шеф може подумати, що у вас діє конвеєрне мислення, і на його слова ви реагуєте точно також.
  • Подарунок однозначно повинен бути дорогим і якісним. Як би не була мила та маленька хлібник з супермаркету або гарна фоторамочка з вашого улюбленого магазину декору, напевно, ці подарунки будуть доречні для колеги по цеху.
  • Подарунок має дивувати. Тому постарайтеся вибирати його в недавно відкрилися бутиках, а ще краще - завчасно привезти з-за кордону.

Що не можна дарувати генеральному директору?


До категорії небезпечних подарунків прийнято відносити спиртне, якщо ви не знаєте, як шеф до нього ставиться. Це знову-таки може зашкодити вашій репутації. Якщо зібралися подарувати парфуми, то краще заздалегідь розвідати про його переваги, в іншому випадку з 99% ймовірністю ваш подарунок буде благополучно передарувати.
Також не варто дарувати речі, що натякають на його статус або особистісні якості. Щоб стало зрозуміло, наведемо абстрактний приклад: жінці-босові явно не потрібні картини із зображенням екзотичних тварин начебто бегемотів або слоних на цирковому кулі. Можуть провести паралелі.

Ідеї ​​подарунків для генерального директора
Так яким же має бути подарунок генеральному директору при такій кількості обмежень? Ось лише кілька цілком пристойних варіантів:

  1. Міні-колекція. Для жінки - красиві емальовані ложечки з прапорами різних країн або порцелянові ляльки, або кілька ваз / картин в одному стилі, які б чудно прикрасили її кабінет. Для чоловіка - набір сигар або коробок чаю з різних куточків світу, або дегустаційний міні-бар. Підходить також набір з декількох дорогих краваток і хустинок-паші.
  2. Подаруйте курс навчання для зарабітку на біржових ринках forex-pamm-invest.ru.
  3. Шкатулка ручної роботи або міні-сейф надійного виробника. В якості шкатулки для директора-чоловіки ще може виступити шкіряний несесер, портфель або портмоне.
  4. Картина в офіс. Це повинна бути дорога копія або оригінал ексклюзивного молодого автора. При всьому при цьому - гармоніювати з інтер'єром. Ідеальний варіант - портрет самого директора.
  5. Екзотичний акваріум з рибками або іншою живністю. Тільки пам'ятайте, дизайнер повинен докласти руку до його оформлення, а ви - до подальшого безперервного догляду за ним.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації