Що подарувати дідусеві на 75 років?

Що подарувати дідусеві на 75 років?Відзначати подібне свято у нас прийнято всією сім'єю, і це правильно: насправді, хто дожив до подібного віку, як ваш дідусь, той благополучно проживе ще довгі роки і буде радувати вас всіх своєю любов'ю, жартами, мудрістю. З нашого боку важливо подумати, що подарувати дідусеві на 75 років?

Як вибирати подарунок дідусеві

Чому важливо в цей день відкласти всі свої термінові справи, навіть роботу і бізнес і провести час з сім'єю? Тому, що така подія більше не повториться, і це очевидно. Згадайте, скільки свого часу дідусь приділяв уваги і витрачав грошей на вас. І якщо зараз у вас немає можливості подарувати дорогий подарунок, зробіть акцент на другому компоненту - увага. Прийдіть заздалегідь і допоможіть організувати святковий обід, постарайтеся придумати розумний і красивий тост, а не спонтанно побажати «здоров'я-щастя-довгих років». Ви можете також зібрати ваші старі фотографії з дідом і зробити з них фото-колаж або оформити в гарний альбом у шкіряній палітурці. Це вже буде частина подарунка.

Що подарувати для хобі і для душі

Отже, подарунок дідусеві на 75 років може бути пов'язаний з улюбленою справою його життя. Наприклад, дідусь затятий мисливець чи рибалка? Навіть якщо полювання зараз непідвладна його здоров'ю і силам, подаруйте йому трофей у вигляді рогів на стіну або шкіряною фляги, або картину із зображенням пасторалі або сценки полювання. Ці речі будуть нагадувати йому про «справи давно минулих днів». Але от рибалка йому все ще по плечу. Стало бути, нові снасті або надувний човен, зручне крісло або високі ботфорти ніколи не будуть зайвими. Якщо ви в цьому не розбираєтеся, заздалегідь заведіть з дідом розмову, щоб вивідати потрібну інформацію.

Дідусю захоплюється садівництвом або городництвом? Розсаджує квіти або дерева, вирощує овочі з грядки і балує вас ягодами. Відмінно: ви можете йому в цьому допомогти, подарувавши нові саджанці або енциклопедію садівника, садову техніку або інвентар. Будьте уважні, вибираючи літературу - вона повинна мати великий шрифт, так як читати в цьому віці теж вже нелегко.

Якщо Ваш дід полюбляє цигарки, а ви турбуєтесь про його здоров'я. Купіть йому електронну сигарету в магазині eGoShop, яка значно менше шкодить здоров'ю.

Ретро-подарунок

Покоління 40х-50х, якому в цей час виповнюється по 75 років, військових дій не застало, так що дарувати подарунки, пов'язані з Другою світовою. Зате є маса ідей, як піднести подарунок у стилі ретро:

  • Грамофон або, якщо такий у діда вже є - набір граммпластинок, бажано з автентичною написом «Мелодія».
  • Крісло-гойдалка з плетеної лози з червоним картатим пледом, як в ковбойських фільмах його молодості.
  • Записані на ДВД фільми часів його молодості.
  • Радянський вимпел зі значками, прапор.
  • Тканий гобелен з вишивкою.
  • Пляшка колекційного коньяку з радянською етикеткою і т.д.

Епоха «стиляги» славилася своїми фарцовщиками - ті діставали за кордону будь-які предмети і замовлення. Зазвичай пропонували їх на розвороті двобортного плаща. Так і оформите своє привітання: купіть різних «потрібних необхідностей», як ми їх називаємо - вітамінки, записної блокнот, календарики і т.п. Тут же можуть бути шоколадки або цукерки, стилізовані під обгортки часів СРСР, а також надруковані радянські газети. Потім, щоб «викупити» у вас весь цей набір подарунків, дідуля повинен буде виконати завдання-фанти. Наприклад, згадати кілька пісень відомого виконавця, відгадати, з якого кінофільму фраза. Все це не тільки принесе веселощів в застілля, але й покаже, наскільки відповідально ви підійшли до завдання - привітати дідуся з ювілеєм.

Подарунок у господарстві

Як відомо, в господарстві знадобиться все. Наприклад, чи давно ви задавалися питанням, який побутової техніки не вистачає дідусі, щоб допомагати виконувати роботу по дому? Чи не час йому купити новий пилосос, замінити пральну машинку або придбати кольоровий LED-телевізор, щоб він перестав напружувати зір? А з іншого боку, якщо не готові до грунтовним витрат, подаруйте що-небудь з кухонних «дрібниць» як тостер, блендер, мультиварку.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації