Сценарій на день народження «Навколо світу»

Сценарій на день народження «Навколо світу»

«Навколо світу» На стінах кімнати, в якій буде проводитися свято, вішають дитячі малюнки, повітряні кулі, карту світу, глобус або плакати із зображеннями материків, хмари з поролону, розу вітрів. На дверях кімнати вішають напис «Кают-компанія».

(Діти сідають за стіл)

Ведучий: - Сьогодні у нас в кают-компанії відбудеться свято. Відомому мандрівникові ... виповнюється ... років! Що ж ми побажаємо йому (їй)?

Кожен по колу вимовляє свої привітання та побажання.

Ведучий: - Знаєте, хлопці, раніше замість дня народження відзначали іменини. Давайте візьмемось за руки, станемо водити коровай і називати всіх їх повними іменами: Катерина, Ксенія, Ілля, Олександр ... А вам цікаво дізнатися, що означають ваші імена?

Діти водять Коравай, за допомогою дорослих згадують значення своїх імен. Усім роздають різнокольорові повітряні кульки.

Ведучий:- Сьогодні нам належить зробити подорож навколо світу на повітряних кулях. Ми побуваємо в Європі, Північній і Південній Америці, Африці, Австралії, Азії та Антарктиді.

По ходу гри дітям показують на карті, плакаті або глобусі материк, на який вони потрапили. Розповідають що-небудь цікаве про нього, орієнтуючись на вік дітей.

1. Музичний турнір (Європа)

Ведучий: - Хлопці, давайте викличемо на наш музичний турнір дорослих!

Одну пісню співають діти, іншу - дорослі. Ведучий може давати теми пісень, наприклад, пов'язані з ім'ям дитини, День народження якого святкується.

2. Струмочок (Європа)

Грає непарне число дітей. Гравців розбивають на пари, діти в парах беруться за руки, пари стають один за одним. Коли за сигналом всі піднімають руки, ведучий закриває очі, пробігає під ними і вистачає будь-якого гравця за руку. Новоутворена пара стає в кінець колони, а гравець, який залишився без пари, стає ведучим.

Ведучий: - А тепер давайте займемо місця в кают-компанії. Ну а поки ми пролітаємо над Атлантичним океаном, можна трохи підкріпитися.

Діти пригощаються за святковим столом.

Мітки: 

Розділ:: 

Сторінки

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації