Сценарій на день народження «На пікніку»

Сценарій на день народження «На пікніку»

Привітання. Іменинника потрібно привітати в місці, де гості збираються перед поїздкою на пікнік. Якщо збір відбувається вдома у іменинника, то можна віддати йому вітальні листівки та тендітні подарунки. Але крім них повинен бути подарунок (або подарунки), який гості вручать імениннику на пікніку.

Пошук скарбу

Подарунок ховають недалеко від галявини, на якій буде влаштовуватися пікнік. Його можна зарити в землю або заховати в речах якого-небудь гостя.

Заздалегідь малюють схематичну карту галявини (краще на кольоровий картонці), на якій вказують місце, де захований подарунок. Карту розрізають приблизно на 12 шматків. Всі шматки, крім одного, розкладають на галявині: на стовбурах дерев, на одязі гостей, на держаку сокири. Один з шматків дають імениннику в якості зразка і просять його зібрати всю карту. Коли іменинник збере карту, він повинен буде відшукати свій подарунок.

Поки одні організатори торжества займаються приготуванням їжі, інші проводять ігри та конкурси для гостей.

Лісовий подарунок

Організатор оголошує конкурс на найкращий лісової подарунок для іменинника. Подарунками можуть бути, наприклад: жменю ягід, букет квітів, гриб, шишка, лист з вітальним написом, палка-посох. Переможець конкурсу визначається іменинником.

Царівна-Несміяна

Гравців ділять на дві команди. Представники однієї з команд, "царівни-Несміяни", всідаються на стільці і роблять дуже серйозний вигляд. Гравці іншої команди повинні розсмішити їх по черзі або всі разом. Можна будувати пики, розповідати анекдоти, показувати пантоміму, але не дозволяється торкатися до "Несміяну".

Кожна посміхнувшись "Несміяна" переходить у другу команду. Якщо за певний відрізок часу вийде розсмішити всіх "Несміян", то яка виграла оголошують команду “Сміян”, якщо не вдасться - команду "Несміян". Потім команди можуть помінятися місцями.

Битва повітряних кульок

До щиколотці кожного гравця прив'язують повітряна кулька. Нитка повинна мати довжину не більше 30 см. Після сигналу учасники намагаються пробити кульки інших гравців, оберігаючи свої. Ті, у кого повітряна кулька лопається, вибувають з гри. Останній учасник, який залишився у грі, оголошується переможцем.

Крокодил

Гостей ділять на дві команди. Одна команда вибирає яке-небудь слово-поняття і намагається зобразити його, не промовляючи звуків. Друга команда повинна вгадати слово з трьох спроб. Потім команди міняються ролями. Грати можна заради інтересу, але також можна підраховувати очки, зароблені командами.

Дозволяється загадувати фрази, окремі слова з відомих віршів і пісень, крилаті вирази, назви казок, прислів'я та приказки, імена відомих людей.

Лісові побажання

Коли починає сутеніти, гостям пропонують знайти для себе побажання. Жартівливі побажання або поради потрібно заздалегідь написати на невеликих листочках і розвісити їх недалеко від галявини, на деревах і кущах.

Крім усього іншого, гостей можна захопити який-небудь спортивної грою: футболом, волейболом, бадмінтоном.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації