Рідкі шпалери в інтер'єрі

Рідкі шпалери в інтер'єріПри організації декоративного ремонту хочеться в результаті бачити незвичайний і привабливий інтер'єр. Сьогодні пропонується безліч матеріалів, які допоможуть вам впоратися з поставленим завданням.

Саме час подумати про будівельні матеріали для вашого ремонту. Якщо ви шукайте новий спосіб зробити свою навколишнє оточення привабливою, тоді ви можете спробувати використовувати інноваційні оздоблювальні матеріали у вигляді рідких шпалер.

Що являють собою рідкі шпалери?

Це відносно новий спосіб перетворити свій інтер'єр. Рідкі шпалери більше схожі на декоративну штукатурку, яка створюється на основі целюлозних волокон штучних і текстильних. У сухі суміші можуть додаватися й різноманітні елементи декору: золотисті волокна, кольорові гранули, шовк та інші компоненти.

Рідкі шпалери в продажу можуть бути в різному вигляді. Це і вже готові фасовані упаковки, вміст яких розводиться водою, і підготовлені рідкі суміші, готові до безпосереднього нанесення на поверхню.

Як наносяться рідкі шпалери?

Якщо ви придбали сухі суміші шпалер, використовуючи воду і шпатель їх потрібно ретельно перемішати. Для того щоб клей краще розмокнув, суміш залишається на 6 годин. Нанесення рідких шпалер на поверхню зовсім нескладна процедура. Це нагадує облагороджування стін штукатуркою.

Вам необхідно за допомогою шпателя накласти невеликий шар на стіну і розтерти по її поверхні. Товщина нанесеного слою суміші не повинні бути більше трьох міліметрів. Після обробки кожного квадратного метра рідкими шпалерами варто скористатися спеціальною теркою, щоб розрівняти поверхню. В результаті ви отримуєте прекрасну обробку інтер'єру без особливих зусиль.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації