Подарунок запам'ятається на все життя

Подарунок запам'ятається на все життяУ твого хлопця День Народження? Або ви рік як разом? А може, його підвищили на посаді і ти хочеш зробити йому приємний подарунок, щоб показати, як їм пишаєшся?

І ще існує маса приводів, коли потрібно вибрати подарунок своєму коханому, і, звичайно ж, не хочеться, щоб він був якимось буденним і ні чим не запам'ятовується.

Пінку для гоління, гель для душу, нижня білизна і верстат ми відкидаємо відразу, він це і сам собі купити може, та й ви ж не десятки років разом!

Давай включимо фантазію, більш-менш визначившись якого напряму повинен бути подарунок, починаємо пошук на сайтах інтернет-магазинів того, що може стати подарунком. Але якби все було так просто, ти б уже давно і сама знала, що подарувати і не заходила б на наш сайт, так що процес вибору полегшить відповідь на одне просте запитання.

Ти хочеш, щоб подарунок був практичним, або прикольним - таким, що зачепить твого хлопця, змусить посміхнутися?

Вибираємо практичні подарунки

  • на сайтах інтернет-магазинів можна придбати прилади нічного бачення, навігатори, рації - як ти зрозуміла, такі подарунки підійдуть, якщо твій хлопець не байдужий до спорту, туризму, любить полювання;
  • ще практичними подарунками можуть стати відео-реєстратори, GPS-приймачі та інші потрібні речі для автолюбителя;
  • якщо ж він не байдужий до електроніки, або, наприклад, захоплюється фотографією, то ти можеш, як презент піднести йому спалах, об'єктив і т. д. Придивися, що йому не вистачає, згадай, може він казав колись, що б дуже хотів придбати для свого хобі;
  • якщо ж твій хлопець байдужий до спорту, не любить машини або ж у нього подібні речі вже є, тоді подаруй йому щось таке, що може стане завжди: оригінальний парасольку з тростиною - твій улюблений стане справжній джентльменом, якщо він таким не був. Або подаруй йому книгу-сейф - він оцінить, що даєш йому можливість щось від тебе ховати, наприклад, заначку на відповідь подарунок тобі.

Прикольний подарунок

Не обов'язково, що такий презент довго послужить твоєму хлопцю, але зате подарує масу позитивних емоцій, будь впевнена!

  • всі ми в душі діти, як ти дивишся, щоб подарувати радіокерований вертоліт або машинку! Якщо ти впевнена, що в дитинстві у твого улюбленого такої іграшки не було, тоді сміливо даруй зараз, він буде щасливий;
  • майже всі хлопці люблять всілякі комп'ютерні ігри, якщо твій відноситься до таких, то подаруй йому ігрову приставку - емоції будуть зашкалювати;
  • якщо ви тільки почали зустрічатися, то можна презентувати рукавички для закоханих - ваші руки завжди разом;
  • хлопець любить пиво? Тоді шолом для пива - якраз для нього.

Як бачиш, фантазії розгулятися є де! Так що купіть подарок в Києві або заходь на сайти інтернет-магазинів та вибирай - обов'язково знайдеш те, що треба!

Але який би подарунок ти не вибрала, викличе він у нього посмішку або ж послужить багато років, головне - як ти йому піднесеш свій презент. Не забувай, що оригінальність завжди вітається і буде оцінена.

 

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації