Кілька способів здивувати коханого чоловіка

Кілька способів здивувати коханого чоловікаЦе чоловіча прерогатива дарувати подарунки коханій жінці і балувати її приємними словами щодня. А от самі чоловіки можуть страждати від нестачі дивних і приємних сюрпризів. Адже їм теж іноді хочеться відчути себе в море приємностей.

І жінка з легкістю може це йому подарувати. І не варто сумніватися в тому, що у неї не вистачить фантазії на те, щоб здивувати свою другу половинку. Адже чоловіка можна здивувати так, що він задумається, а яке сьогодні свято чи це все тільки в його честь?

Якщо ваш чоловік любить покурити, то можете купити кальян, і Ваш чоловік буде дуже здивований.

Незвичайний сніданок

Чоловічий народ дуже любить поїсти і головне, щоб це було смачно. Звичайно, кохана жінка балує свого коханого щоденними смаколиками. Але кожну подачу сніданку чи обіду, вечері чи полудня можна зробити незвично.

Ранковий сніданок повинен надихнути чоловіка на успішні справи і гарний настрій. Зробіть зі звичайної їжі для свого чоловіка незвичайну подачу, виклавши на тарілці з їжі кораблик або смішну пику. Чоловіки як діти порадіють такого незвичайного сніданку.

Любовна записка

Напишіть своєму чоловікові визнання в любові, немов у перший раз. Запечатайте його в красивий конвертик і залиште біля його подушки, поки він спить. Можна також кинути любовний лист в свою поштову скриньку, натякнувши коханому, щоб він заглянув і перевірив, чи не прийшла пошта.

Всі до твоїх послуг

Можна на один день перетворити свого коханого в пана і доглядати за ним. Чемно відповідайте на всі його прохання, пропонуйте свою допомогу та послуги. Нехай він себе відчує справжнім королем з короною і на величному троні хоча б на один день.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації