Будуємо ігровий будиночок для дитини

Будуємо ігровий будиночок для дитиниБагато досліджень показали, що для того щоб, дитина нормально розвивався, необхідно забезпечити низку умов: ігри, власний простір і навчання, особисте спілкування, заняття, щоб найулюбленіше і дороге чадо, могло пограти з друзями або просто усамітнитися. Тому, якщо є така можливість, потрібно своєму малюкові виділити окрему кімнату. Якщо такої можливості немає - не біда, можна самому побудувати ігровий будиночок.

Для дитячого будиночка, достатньо буде просто викопати невеликі траншеї, які потрібно щебенем засинати під бруси. В крайньому випадку, потрібно буде утрамбувати і вирівняти верхній шар ґрунту. Перед тим як, вибрати місце для будиночка, слід пам'ятати, що він не повинен зажиматися іншими спорудами. Просто чудово, якщо навколо будиночка буде достатньо місця, щоб малюк міг грати. При будівництві краще використовувати струганий брус, він виглядає красивіше і більш довговічний, адже вам не потрібно виконувати штукатурные работы цена киев.

Тепер, потрібно відрізати бруси необхідної довжини. Потрібно відстань виміряти, між крайніми стійками. Це рівнятися буде, довжині брусів. Потрібно опорні бруси розмістити так, щоб вони знаходилися під час складання під стійками панелей. Далі, потрібно взяти довгий брус, приклавши до однієї з панелей і на ньому розмітити, майбутнє розташування стійок. Такі позначки в майбутньому допоможуть, розмістити правильно лаги.

Потрібно вибрати базову точку - вважається найнижчою точкою будівельного майданчика. Необхідно за рівнем вирівняти ґрунт, потім її утрамбувати і укласти опорний брус, спереду і ззаду. Потім, укласти центральні бруси, між собою скріпити опорні й інші бруси. Потрібно використовувати шурупи для цього, а порожнечі заповнити ґрунтом.

Для виготовлення підлоги знадобляться дощаті панелі. Під неї покласти обрізки бруса так щоб дощата панель зайняла горизонтальне положення, але землі не торкалася. Стійки панелі розташовуватися повинні зверху, а обрізки бруса розмістити потрібно під панеллю, між стійками.

На фундамент потрібно укласти настил, але закріплювати ще рано. Краю панелі, повністю повинні з опорними брусами збігтися. Передню і задню панелі, потрібно підігнати за розмірами настилу.

На висоті, приблизно, півтора метра потрібно нанести на бічні панелі позначки. Через ці позначки, провести дві лінії, і по них виконати розпил.

Для даху, можна використовувати руберойд, який потрібно нарізати на смуги, ці смуги потрібно вирівнювати по даху. Можуть з'явитися складки на руберойді, але під сонцем він випрямиться.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації