Без ремонту нікуди

Без ремонту нікудиРемонт-справжнє лихо, які багато випробували на собі. Варіантів безліч - капітальний або косметичний, своїми руками або із залученням майстра.

З ремонтом так само пов'язано багато приємних моментів у житті: щасливий шлюб (бажання облаштувати свою квартиру), народження немовляти (треба зробити дитячу), придбання нового будинку, квартири, дачі. Вигідніше продається відремонтована квартира. Так, ремонт однозначно корисний, але яким чином змиритися з турботами і бардаком?

Тонкощі ремонту

Давайте розберемося в деяких тонкощах цієї справи. То пак з'ясуємо, який вид ремонту ви бажаєте зробити і яких результатів очікуєте. В першу чергу складаємо план роботи, строго його дотримуємося і спостерігаємо, як буде все змінюватися.

Намалюйте схему своєї квартири

Позначте свою квартиру на схемі, але пам'ятайте про масштаби. Вирішіть для себе, де саме буде, знаходиться ваша меблі. Вкажіть колір стін, стелі та інших важливих деталей в обробці.

Перш за все, подумайте, чим будете фарбувати стелю, підберіть потрібний відтінок шпалер в тон до меблів.

Види ремонту

Ремонт квартири буває різних видів. Косметичний включає в себе роботу без заміни видів обробки. До капітального ремонту відноситься: монтаж, демонтаж сантехніки, старої проводки, установка нових вікон. Наприклад такий сервіс, як штукатурка стен киев, можна знайти в багатьох місцях де є оголошення.

Багато хто з нас можуть зробити самостійно косметичний ремонт. Установку ванни, душової кабіни, розводку світла, укладання паркету буде правильніше надати майстрам.

Якщо хтось стикався з ремонтом від «А до Я» або звичайними оздоблювальними роботами точно знають, що така робота вимагає точності і послідовності виконання. Застосовувати необхідні матеріали та інструменти.

Поради при ремонті квартири

Якщо не плануєте змінювати підлогове покриття, тоді захистіть від бруду та пилу майбутньої роботи.

Для захисту поверхні плінтуса можна використовувати малярську стрічку.

Розетки і вимикачі варто зняти з них рамки, а все інше заклеюють малярською стрічкою. Під час роботи розетки обов'язково повинні бути знеструмлені.

Далі проводимо демонтаж старої обробки і покриттів. Найчастіше якщо стеля побілена, його необхідно розмити дощенту шпаклівки. Фарбу можна акуратно зіскоблити шпателем, а після вирівняти всі западини і тріщини.

Шпалери легко знімаються зі стін і стелі, якщо щільно приклеєні, потрібно розмочити і обережно зішкребти шпателем.

Після того як був проведений демонтаж непотрібної обробки, потрібно вирівняти поверхню, запобігти можливі дефекти зі стін і стелі.

Мітки: 

Розділ:: 

Схожі публікації

Останні публікації

Найпопулярніші публікації