дитина

Що подарувати хлопчикові на 7 років?

Дітки сьогодні ростуть не по днях, а по годинах. Навіть по секундах, і ось у вашого чада підійшов черговий « хепі бьоздей ». Або так: однокласник запросив вашої дитини на свято. Треба бути у всеозброєнні і знати, що подарувати хлопчикові на 7 років.

Мітки: 

Подарунки новонародженим

Народження малюка — подія завжди радісне і заслуговуюче на особливу увагу. Але що ж подарувати новонародженому? Питання дуже делікатне. Звичайно, найлегше поцікавитися у мами і дізнатися, чого ж їй все-таки бракує?

Мітки: 

Подарунок для дитини: iPhone чи бізнес?

Подарунок для дитини: iPhone чи бізнес?Хочу написати історію. На її написання мене наштовхнула розмова з моїм перукарем. Вона скаржилася на те, що її дитина вимагає iPhone 4 або навіть 5.

Мітки: 

Який подарунок подарувати дитині на 2 роки

День народження - чудове свято! Пам'ятаєте, з яким нетерпінням ви чекали його в дитинстві? Гості, привітання, весела музика, святковий стіл, і найголовніше - подарунки! Яке ж свято без них?

Діти чекають подарунки, а дорослі намагаються вирішити проблему - що подарувати. Кому-то легко її вирішити, а деякі витрачають багато часу на вибір подарунка, і все ніяк не можуть визначитися.

Мітки: 

Подарунок для дівчинки - лялькові аксесуари

З кожним роком у дорослих закінчуються ідеї про те, що можна подарувати дівчинці на день народження, різдво, новий рік і в честь будь-якого іншого торжества. Чи не є чудовий вихід із ситуації - лялькові аксесуари, про які мріє будь-яка мамина донечка.

Мітки: 

Найкращий подарунок для дитини - конструктор

Найкращий подарунок для дитини - конструктор

У житті кожної дитини, найбільш важливим святом є День народження. Бо саме в цей день він стає об'єктом підвищеної уваги з боку батьків, друзів, а також близьких родичів.

Мітки: 

Як вибрати подарунки для новонароджених?

Як вибрати подарунки для новонароджених?

У мого брата народився син, і ми вирушили в магазин за подарунком. Це тільки спочатку здається, що подарунки для новонароджених купити легко. Насправді не так-то просто вибрати правильний подарунок.

Мітки: 

Дитячі подарунки для дівчаток

Дитячі подарунки для дівчаток

Кожна людина проходить через різні вікові етапи, а потім просто ставати дорослим. З часом забувається те, що колись викликало непідробний інтерес і що могло викликати шалену радість.

У кожного є племінниці, сестри і маленькі доньки, яких треба привітати з днем ​​народження так, щоб дитина залишилася задоволеною. Але не завжди дорослі можуть придумати, чим же порадувати малечу.

Мітки: 

Що подарувати хлопчикові на 4 роки?

Що подарувати хлопчикові на 4 роки?

Маленький хлопчик - це цікаве і непосидюча істота, що прагне до нового і постійно знаходиться в русі. Будь подарунки повинні тільки виступати в якості інструментів для його додаткового розвитку.

Як показала перевірка часом, самі краще подарунки для 4-річного малюка - це:

Мітки: 

Сторінки

Останні публікації

Найпопулярніші публікації

Підписатися на RSS - дитина